Twoje domowe żródło energi

Murat elektrownie wiatrowe.

Nasza firma zajmuje się :

- Sprzedażą-montażem doradztwem w doborze przydomowych elektrowni wiatrowych.

- Sprzedażą-montażem projektowaniem elektrowni słonecznych paneli fotowoltaicznych.

- Projektowaniem-Wykonaniem- Montażem Masztów do elektrowni wiatrowych.

- Pomiarem wiatru sprzedażą i wynajmem urzadzeń i masztów do pomiaru wiatru

Oferujemy państwu pomoc techniczną przy doborze elektrowni wiatrowych oraz elektrowni słonecznych. Nasi doradcy przyjadą do państwa po wczesniejszy umówieniu się telefonicznym lub mailowym.

Oferta cenowa

Zapraszamy do zapoznania się znaszą ofertą w nasym sklepie internetowym

Sklep internetowy jest dostępny pod adresem

www.sklep.wiatraki.murat.pl

Kazek

Pełny cennik naszych wyrobów do pobrania z stąd->CENNIK

elektrownie poziome

Elektrownie wiatrowe poziome Airgenerator

Elektrownie wiatrowe są to zespoły urządzeń służących do wytwarzania i magazynowania energii elektrycznej. Wszystkie nasze urządzenia występują pod marką AirGenerator .

Czytaj więcej....
elektrownie pionowe

Elektrownie wiatrowe pionowe Airgenerator

W przeciwieństwie do klasycznych, pionowe turbiny wiatrowe posiadają oś wirnika umieszczoną w płaszczyźnie pionowej. Są one bardzo proste w budowie.

Czytaj więcej....
Image 05

Elektrownie wiatrowe pionowe Ecorote

Turbina wiatrowa Ecorote jest innowacyjnym, niepowtarzalnym, prostym i skutecznym sposobem na wykorzystanie siły wiatru do produkcji energii elektrycznej może byc montowana na dachu płaskim budynku lub na maszcie wolnostającym .Moce turbin Ecorote 1,5 kw , 2,8 kw ,9,8 kW.

Czytaj więcej....
Antaris

Elektrownie wiatrowe poziome Antaris

Niemieckie elektrownie Antaris Firmy BRAUN Windturbinen o poziomej osi obrotu omocach 2,5 kW 3,5 kW, 4,5 kw, 6,5k W oraz 9,5 kw.Najpopularniejsza turbina w Dani i Niemczech zamoontowanych 1500 szt. w Europie

Czytaj Więcej....
panele fotowoltaiczne

Elektrownie słoneczne

Jednym z podstawowych żródeł energii odnawialnej, możliwym do wykorzystania, jest Słońce. W praktyce wszystkie źródła energii odnawialnej opierają się o energię słoneczną. Dziękujmy słoncu.

Czytaj więcej....
Skywing

Elektrownie wiatrowe EW-Series

Małe elektrownie wiatrowe mają zastosowanie w zasilaniu dedykowanych odbiorników takich jak np. znaki drogowe, liczniki pomiarowe, urządzenia alarmowe..

Czytaj więcej....
Lapy LED

Lampy uliczne i ogrodowe LED

Oświetlenie LED staje się coraz badrdziej popularne i tansze. Można stosować lampy LED do oświetlenia dróg dojazdowych do posesji parków placów reklam itp...............

Czytaj więcej....
hydraulika

Maszty podnoszone hydraulicznie

bardzo ważnym elementem są maszty i wieże na których posadowione są elektrownie wiatrowe.W naszej ofercie znajdziecie pełną game masztów i wież od linkowych po wieże hydrauliczne.

Czytaj więcej....
usługi

Projektowanie i wykonawstwo

Proponujemy państwu wykonanie elektrowni wiatrowych i słonecznych od projektu po gotową instalacje.Proponujemy państwu kompletą obsługe inwestycji.

Czytaj więcej....
murat

Prace wysokościowe

Od początku istnienia nasza firma działa w branży specjalistycznych robór wysokościowych.W naszej ofercie znajdziecie państwo duży wachlarz usług od malowania dachów po montaż kompletnych hal .

Czytaj więcej....
Image 05

Pomiary wiatru

Od trzech miesięcy prowadzimy pomiary wiatru w Bielsku-Białej, tutaj bedziemy prezentować raporty co miesięczne i miesięczne . Pierwsze raporty prezentujemy już na naszej stronie .

Czytaj więcej....
Skywing

Maszty i wieże do elektrowni wiatrowych

bardzo ważnym elementem są maszty i wieże na których posadowione są elektrownie wiatrowe.W naszej ofercie znajdziecie pełną game masztów i wież od linkowych po wieże hydrauliczne.

Czytaj więcej....
Skywing

Generatory prądotwórcze hybrydowe HPOD

Generatory hybrydowe serii HPOD są unikalnymi produktami na rynku polskim odpowiadającymi na potrzeby nowoczesnej energetyki oraz OZE. HPOD zarządza dostępnymi źródłami energii (z paneli fotowoltaicznych , generatora wiatrowego oraz agregatu spalinowego i sieci energetycznej)i przechowuje wyprodukowaną elektryczność, zapewniając ciągłość dopływu energii elektrycznej

Czytaj więcej....